O MNIE

Kilka słów o blogu
W
itam Was serdecznie ma moim blogu kulinarnym o nazwie Kolorowe Garnki. Znajdziecie tu sprawdzone przeze mnie pomysły na szybkie dania obiadowe , sałatki, zupy, przetwory, ciasta i wiele innych.
Blog powstał z myślą o uporządkowaniu znanych mi już przepisów oraz o kreowaniu nowych.
W niektórych przepisach będę sugerować się dietą niskowęglowodanową, która zalecana jest przy chorobie hashimoto oraz insulinooporności, ponieważ obie te choroby zostały niedawno u mnie wykryte. Dania komponowane będą według zdobytych przez mnie informacji oraz sugestii lekarza. Nie będą one konsultowane z dietetykiem.
Moja przygoda z gotowaniem zaczęła się dość wcześnie. Od kiedy pamiętam zawsze pomagałam Rodzicom w kuchni. Myślę , że to oni zaszczepili we mnie zamiłowanie do gotowania.
Bardzo wcześnie wyprowadziłam się z mojego rodzinnego domu, ponieważ podjęłam naukę w innym mieście. Dzięki temu szybko nauczyłam się gotować i stało się to moją pasją .
Razem z Narzeczonym mieszkamy z trzema cudownymi psiakami: Nelą, Miką oraz Zadrą. Te trzy Żarłacze pewnie nieraz przewiną się na zdjęciach wykonanych przeze mnie potraw.
Mój Narzeczony to typowy mięsożerca, który zawsze powtarza , że jego zasługą są moje umiejętności kulinarne. Gdy pytam dlaczego odpowiada, że dla niego bardziej się staram. A może cos w tym jest?
Do założenia bloga namówiła mnie moja wspaniała przyszła Teściowa Ela, której serdecznie dziękuję.